Noa Lang neemt revanche na alle kritieken met actie in 53e minuut

Tim van Sintfiet Tim van Sintfiet
19 feb. 2025, 22:55
21 feb. 2025, 00:55
Noa Lang neemt revanche met actie tegen Juventus
© Ziggo Sport - Noa Lang neemt revanche met actie tegen Juventus

Noa Lang was woensdagavond van grote waarde voor PSV. De buitenspeler van het Nederlands elftal gaf na 53 minuten de assist bij de openingstreffer van Ivan Perišić in het Champions League-duel met Juventus. Momenteel spelen beide ploegen een verlenging, bij een 2-1 stand voor de Eindhovenaren (3-3 over twee duels).

Na 53 minuten ontving de sprintende Lang het leer van Mauro Júnior. Hij ontdeed zich van twee verdedigers, maakte ruimte voor zichzelf en trok naar binnen. Vervolgens gaf de Oranje-international een perfecte pass op Perišić, die de 1-0 maakte. Op social media zijn voetbalfans onder de indruk van Lang. In de eerste helft kreeg Lang nog veel kritiek. "Hij blijkt niet veel te kunnen op dit niveau", leest het op X.

Artikel gaat verder onder video

Noa Lang neemt revanche

"Komt geen man voorbij, is fysiek nergens. Als ie in de toekomst weer eens een toontje lager moet zingen dan zou ik de video van deze eerste helft eens laten zien", schreef een voetbalfan op X. Na zijn assist is men echter een stuk enthousiaster. Hij wordt de beste van het veld genoemd en een ander spreekt van een 'Noa Lang-show'. Tot slot wordt hij zelfs aangeraden bij Manchester United.

Lees ook: Jackie Groenen reageert op aanstaande vertrek bondscoach Oranje Leeuwinnen

Lang speelde tot dusver 30 officiële wedstrijden (1.706 speelminuten) voor PSV dit seizoen. Daarin was hij goed voor zeven doelpunten en negen assists. Lang werd in oktober 2021 voor het eerst opgenomen in de selectie van het Nederlands elftal. Op 8 oktober 2021 maakte hij vervolgens zijn debuut in de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Letland (0-1 winst). Tot dusver heeft de aanvaller twaalf interlands achter zijn naam staan (twee doelpunten).

Lees meer over:

Nederland Sportnieuws Noa Lang